Alkulohkot:
Joukkuetilasto Pelaajatilasto Tulokset
Pudotuspelit:
Joukkuetilasto Pelaajatilasto Tulokset

Naiset

Lohko A
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Puppeli Pörrörlörlörlölröö33006-25.33-2451-84.19
2.Neegin ja Hugen herkkutiimi32014-33.33-2412-63.92
3.PINPPI-6931022-39.00-36-3-183.73
4.Aivan Vitun Minttu30030-50.67-49-60-183.35

Lohko B
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.18cmbilu232014-48.67-3532-133.23
2.OTA sNAPsi32014-61.00-584-233.09
3.18cmbilu31113-59.67-511-203.29
4.Oosyytit30121-65.67-58-37-223.09

Yleinen

Lohko A
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Saatanan Hyvä Tiimi33006-21.33-1646-24.31
2.18cmbnis43016-27.00-1825-64.12
3.realKuhaEiOoHauki41032-31.50-246-104.00
4.KettuViekööt30030-45.00-39-77-163.54

Lohko B
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Pinky-6921103-23.00-1642-44.25
2.SyrvänKyylä21103-32.50-3011-83.91
3.Pinkit FuksiPallerot000000.00-0-0.00
4.Horny Torvi Cult20020-52.00-46-53-203.38

Lohko C
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Droit ThreeStars33006-30.00-2567-74.09
2.Kuha ei oo Roope32014-25.33-2075-84.19
3.Histoni ry31022-60.33-59-51-183.12
4.Fetischpro30030-71.00-66-91-272.83

Lohko D
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.KOVA33006-33.67-3047-143.86
2.Vain Yksi Baarissa32014-45.00-3644-143.57
3.Aku ja verbanpojat31022-60.67-50-35-243.11
4.Master Boys30030-60.00-40-56-183.17

Lohko E
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.KuhaEiOoHauki33006-39.67-2240-43.73
2.Private Browsing golf club32014-50.67-4228-143.41
3.Eroottiset mieshierojat31022-49.67-36-6-163.45
4.Ryöhnäiset ylitse paiskaavat pullon ystävät30030-58.33-56-62-203.16

Lohko F
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.DDRNV mit Kapitalistenschweinen33006-32.67-2814-83.94
2.Psykoosit Tulille32014-36.67-2532-33.78
3.#mik_nightline31022-41.67-32-6-103.72
4.RYNTÖKULMA30030-51.33-36-40-143.38

Lohko G
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Taistelujaskat32014-39.00-3213-133.71
2.M/S Dosetti32014-44.67-4231-143.52
3.Isä luotolan kyykkääjät31113-51.33-42-22-143.15
4.-Lapuan Hinaus ja Hitsaus-30121-50.00-46-22-183.38

Lohko H
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Peppulit33006-31.33-2656-84.04
2.Taivaallisen etevät ja erinomaiset kuorolaiset urheilevat32014-40.00-3616-143.73
3.Kyykkäritorvet31022-53.67-47-24-113.30
4.Mobile30030-55.00-52-48-183.39

Lohko I
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Musta Surma32014-13.67-1034-24.53
2.Boss, Somalian omega DJ32014-17.00-118-54.49
3.SIK Twixes32014-24.00-16-12-64.25
4.18cmbnisjatke30030-28.33-22-30-64.07

Lohko J
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Sherrynpolttamat32105-38.00-2620-103.89
2.Droit OneStars32014-31.67-2417-123.98
3.MikkelsbräuereiEins31022-45.33-36-10-103.52
4.Taistelujaskat 230121-43.67-38-27-123.59

Lohko K
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.SIK Raiders33006-25.33-1580-74.19
2.Eliittikumppanit32014-37.00-1442-63.91
3.Kermit Blasting Crew31022-45.33-38-1-163.56
4.Lentävä Iina ja Hullut Alkoholistit30030-65.33-58-121-282.82

Lohko L
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Nuorten miesten olut- ja kyykkäseura33006-35.33-2690-103.83
2.KikkelisKokkelis32014-61.33-5232-183.04
3.pasta.risuaitaswag.com30121-61.67-52-53-193.14
4.oliiviaijat30121-78.33-52-69-222.51

Lohko M
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Aeto Raitti44008-32.00-2069-104.05
2.Terveiden tornien ystävät42024-39.75-2525-93.80
3.Mikkelsbräuerei Zwei40040-59.25-49-94-203.15

Lohko N
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.AC Hanpit44008-31.75-1740-53.99
2.Masters of metals,minerals and..42024-28.00-24-4-44.20
3.Vallijannut Kurkkuhousuissa40040-40.75-25-36-123.69

Lohko O
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Jarrumammat43016-36.25-2695-104.07
2.Anatomistit43016-55.00-3615-82.97
3.Kyykkäprinsessat40040-69.75-55-110-182.72

Lohko P
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Lapin jättiläiset feat. SSVV43016-19.50-8106-24.25
2.Konttaava DORIS43016-38.75-33-9-123.70
3.Fuksikyykän voittajajoukkue40040-51.75-42-97-203.30

Hallitus

Lohko A
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Syntaksis32014-54.67-483-200.00
2.Oulun Lahjakkaimmat Kyykkääjät31113-55.33-50-5-240.00
3.Blankoholistit31113-62.00-54-7-260.00
4.SIK HallintoElimet31022-48.33-399-160.00

Lohko B
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Kohtuullisesti Onnistuneen Neuvoston Edustajat32105-41.67-4016-160.00
2.Ynppi-6931113-39.00-378-120.00
3.Prosen huiput tyypit31022-46.67-29-8-140.00
4.Onko Tylsää ilman Töitä?31022-52.00-50-16-160.00

Lohko C
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Terveystieteiden Kilta32014-52.00-3421-140.00
2.ark_hallitus32014-54.67-459-140.00
3.Communican hallitus32014-62.00-5113-220.00
4.Voi Ei, Rommi Balsamoidut Apinat30030-67.33-63-43-270.00

Lohko D
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.OTYn Hauenpyytäjät32014-39.67-236-63.65
2.Valenssin Hallitus32014-47.33-40-27-143.47
3.TEK31022-40.67-1736-64.03
4.Team Jallusarvinen31022-46.00-36-15-143.88

Kilpasarja

Lohko A
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Aina Maksimi54018-8.60-44104.78
2.Disko_Lisko54018-11.20-671-24.61
3.SuppoHauet53026-12.60-24104.59
4.Kakkossaakat52034-15.60-112904.45
5.Rölli ja metsänhenget52034-19.20-155-44.39
6.Tosissaan Hauskat50050-48.20-26-187-123.51

Lohko B
Sij.JoukkueOVTHPOkaPaO+-PaEHka
1.Miikan_Anaali54018-2.0055155.12
2.Susirajan legendat ft. OAMK pjt54018-2.2035935.06
3.öpicachy54018-3.8016435.07
4.Motivaatioryhmä52034-17.40-1-2014.50
5.Tekniikan Ihmelapaset51042-9.40-6-454.76
6.PASKAT50050-33.40-20-150-23.87