Loading Events

Events for helmikuu 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Calendar of Events

Calendar of Events
maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai lauantai sunnuntai

OKL B ur: TJ – Pinky69 @ Kenttä 1

OKL B: ur: Pinky69-Harakat @kenttä 1

Liigacup: TJ – eCCp @ Kenttä 2

OKL B ur: TJ – Harakat @ Kenttä 1

OKL A: MusSu – tenky (kenttä 1)

OKL B Na: SIKGT – DoMo @ kenttä 2

OKL A: #swagina – tenky (kenttä 1)

OKL-B Na: DoMo vs eCCp (kenttä 2)

OKL A: MusSu – #swagina (kenttä 1)

OKL A: MusSu – AiM (kenttä 1)

OKL-A: SB-MusSu (kenttä 1)

OKL A: 9cm – SB (kenttä 1)

Hanpit – 18cmbnis

OKL-A: SB-suha (kenttä 2)

OKL A: SuHa – 8cm (kenttä 2)

Hanpit / 18cmbnis – Pinky-69

OKL B UR: Pinky69-Teka @ kenttä1

OKL B Ur: Nmoks vs #swag (kenttä 2)

Liigacup: KapulaPojat – tenky (kenttä 1)

OKL B ur: TeKa – Tuherot (kenttä 1)

OKL A: 9cm – MusSu tuplat (kenttä 2)

OKL B ur: TeKa – #swag (kenttä 1)

OKL B: NA: HaKa – SIK Raiders (kenttä 1)

OKL B: NA: HaKa – eCCp

OKL A: 9cm – AiM (kenttä 2)

OKL A: AiM – BSoD (kenttä 2)

OKL B: NA: SIKGT – SIK Raiders (kenttä 1)

OKL A: 9cm – BSoD (kenttä 1)

OKL A: AiM – Hali (kenttä 2)

1

PoWi-cup lappeen Rannassa

OKL-C: * – MP (Kenttä 1)

Liigacup: KUHA- 18blu (kenttä 2)

OKL-C: MP-KyRPä (kenttä 1)

OKL-C : 18blu – * (kenttä 2)

OKL-C: KyRPä – * (Kenttä 1)

OKL-C: MP- 18blu (kenttä 2)

OKL-A: SB -BSoD

OKL-B Ur: Tuherot – Pinppi-69 (kenttä 2)

OKL B ur: TJ – Tuherot @ Kenttä 1

OKL-A: SuHa – Aim (kenttä 1)

OKL-C: Herkku-KyRPä (kenttä 2)

OKL-A: SuHa – #swagina (kenttä 1)

OKL-C: Herkku-18blu (kenttä 2)

OKL A: #swagina – 9cm x2 (kenttä 1)

OKL B: Na: HaKa – KP (kenttä 2)

OKL B: Na: HaKa – 9+cm (kenttä 2)

OKL-A: Bnis – bsod

OKL-A: #swagina – BSoD

OKL B na: Droit – 18cmbnisjatke

OKL-B Na: DoMo vs 9+cm (kenttä 1)

OKL-A: SB-PööT (kenttä 1)

OKL A: 9cm – hali (kenttä 2)

OKL-A: BSoD – Pööt

OKL-A: BSoD-Hali(tuplat)

OKL-A+LiigaCup aim-PööT @Kenttä 1

OKL B Na: Kapulapojat – SIK Raiders (kenttä 2)

OKL B Na: eCCp – SIK Raiders (kenttä 2)

Hanpit – SuHa (kenttä 2)

OKL B ur: TeKa-KUHA (kenttä 1)

OKL-B Ur: KUHA – Pinppi-69 (kenttä 1)

OKL-B Ur: Pinky-69 – Pinppi-69 (kenttä 1)

Hanpit – Halukkaat

OKL B Ur: Nmoks vs pinky-69 (kenttä 1)

OKL B ur: TJ – N.M.O.K.S @Kenttä 1

OKL B ur: TJ – #swag @Kenttä 1

OKL-C: MP – Herkku (Kenttä 1)

OKL-B Naaras: SIKGT – 9+cm (Kenttä 1)

OKL A: 9cm – tenky (kenttä 2)

Hanpit – tenky (kenttä 2)

OKL B Na: eCCp – 18cmbnisjatke (kenttä 1)

OKL-A MusSu-PööT @stadion (vapaa kenttä)

OKL A: Hanpit – AiM (kenttä 1)

OKL-A #swagina-PööT @stadion (vapaa kenttä)

OKL – C : 18cmblu- KYS (parkkis)

OKL-A: SuHa – BSoD

OKL B Ur: #swag – Pinppi-69 (kenttä 1)

MM-kyykkä Tampereella

Hanpit – BSoD

OKL-A: #swagina-SB (kenttä 1)

OKL A: SuHa – tenky (kenttä 2)

OKL-C: KyRPä-KYS (kenttä 1)

OKL-B ur: Har – #swag (kenttä 1)

OKL B: ur Pinky-69 – Tuherot (@kenttä1)

OKL A: hali – MusSu (kenttä 1)

LiigaCup: tenky-PööT @Kenttä 1.

OKL-A: BSoD – tenky (tuplat)

LC: BSoD – eCCp

OKL C:KyRPä-TheNGY

14

LiigaCup: D* – KUHA

OKL B PLAYOFFS: D* – TJ

PYO-kyykkä

OTiT kyykkäturnaus

PKL: Töry – KyTwe (Kenttä 1)

OKL B: E3: SIK Raiders-Pinky69 @kenttä1

PKL B: pom – 2h (kenttä 2)

PKL B: pom – me (kenttä 2)

PKL B: 2h-Jodi (kenttä 1)

PKL-C: Mato..! – MÄYMÄY

PKL B: pom-JoDi (kenttä 2)

PKL B: me – 2h (kenttä 1)

PKL: MOP – MÄYMÄY (parkkis)

PKL B: me – Jodi (kenttä 2)

PKL-C: Mato..! – MoP

PKL/D Nmoks2 – Töry (kenttä 1)

PKL: Blender – Töry (kenttä 1)

PKL: Töry-SM (Kenttä 2)

PKL: Blender – KyTwe (kenttä 1)

OKL-A: BSoD – Pööt (PLEIJARIT)

Communica-kyykkäintro @parkkis

PKL: Blender – SM (kenttä 1)

PKL: Blender – Royal (kenttä 1)

OKL B Playoffs: KuVa – Har

PKL A: PapinKuha – TTT

PKL A: TTT-MusSu (kenttä 1)

PKL: bom – CCHP (kenttä 2)

PKL: BACON-MeKu (parkkis)

PKL: TiPu-MÄYMÄY (parkkis)

PKL B: CCHP-JoDi (kenttä 2)

PKL: BACON-MÄYMÄY (parkkis)

PKL: 18blu-TiPu

PKL: MeKu-MÄYMÄY (parkkis)

PKL: TiPu-BACON (parkkis)

Liigacup: Hanpit – SIK Raiders (kenttä 1)

Cup: Droit – Halukkaat (kenttä 1)

OKL-B: Kapulapojat vs. KUHA

OKL-C: KyS-MP(kenttä 2)

PKL: MaLu – MeKu (parkkis)

OKL-C: KyS-18cmbilu (kenttä 2)

PKL: BACON-MaLu (parkkis)

PKL : MOP – MeKu (parkkis)

PKL-A: MUU – #stronk (kenttä2)

PKL-C: Mato..! – MeKu

PKL: MaLu – MOP (parkkis)

PKL: BACON-18blu (parkkis)

OKL A: Hanpit – Kakkossaajat (Kenttä 1)

PKL-A: MUU – M.PUOLIKKAAT (Kenttä2)

22

OKL A pleijari: SuHa – SB (kenttä 1)

PKL A: TTT – #stronk (kenttä 1)

PKL-A: #stronk – Hippi

PKL-A: #stronk -MusSu

OKL A playoffs: Hali – AiM (kenttä 1)

PKL A: TTT – Mussu (kenttä 1)

PKL-A: -68 – MUSSU (kenttä 1)

PKL-A: MUU – TTT (kenttä 2)

OKL-C: Herkku-The NGY (kenttä 2)

PKL-A: MUU – Mussu (kenttä 1)

OKL-C: Herkku-* (kenttä 2)

OKL-C: TheNGY-MP (kenttä 1)

PKL D: Töry – #skmk (Parkkis)

OKL-C: *-TheNGY (kenttä 2)

OKL-C: Herkku- KyS (kenttä 1)

PKL D: Hoiij – Töry (Parkkis)

OKL-C: * – KyS (kenttä 2)

OKL-C: TheNGY-KYS (kenttä1)

PKL: 2H-GEL (kenttä 1)

PKL: 2H-CCHP (kenttä1)

27

PKL-C: Mato..! – MaLu

PKL C: TiPu – MeKU (parkkis)

OKL-C: KyRPä-MP (kenttä 1)

PKL-C: Mato..! – TiPu

OKL C: KyRPä-*

1
2
3
+ Export Events